Projektory w kinie domowym, rozrywce, biznesie i edukacji
Projektory w kinie domowym, rozrywce, biznesie i edukacji
Epson Lightscene

Epson digital signage EV-110 z serii Lightscene

Epson wprowadził do oferty nowy, laserowy projektor 3LCD digital singage z serii Lightscene. Urządzenie przeznaczone jest do projekcji w muzeach, galeriach, centrach handlowych i obiektach rozrywkowych.

Seria LightScene EV-110 jest przeznaczona do tworzenia interaktywnych scenografii za pomocą angażujących projekcji. Stylowy, laserowy projektor o jasności 2200 lumenów oferuje szeroki zakres możliwości w zakresie wyświetlania grafiki i przekazu tekstowego, a także tworzenia bezkrawędziowych obrazów, efektów świetlnych i mappingu 3D.

Epson Lightscene

Linia LightScene EV-110 adresowana jest do ceniących dobry design właścicieli sklepów, którzy chcą zapewnić swoim klientom unikalne wrażenia. Branża hotelowa i rozrywkowa wykorzysta ba pewno projektory Epson LightScene do tworzenia kreatywnych systemów oznakowania i informacji, a muzea i galerie – do wyświetlania cyfrowych dzieł sztuki, artystycznych treści i oprawy wydarzeń, która zaskoczy i zachwyci zwiedzających.

Najnowsze modele z tej serii oferują szereg innowacyjnych funkcji, między innymi takich jak GPI, która umożliwia proste i niedrogie generowanie interakcji i empirycznych doświadczeń. Produkty z serii LightScene zaprojektowano tak, aby ich montaż był prosty. Oferują szeroki rzut, duży zakres powiększenia i regulowaną optykę, a także korekcję geometrii i kulowy uchwyt montażowy z opcją mocowania do rampy oświetleniowej, sufitu i podłogi. Są wyposażone we wbudowany program do bezprzewodowego odtwarzania treści, a także łącze Wi-Fi i LAN, co pozwala na tworzenie i redagowanie prezentowanego materiału na żywo z pomocą aplikacji Epson Creative Projection i programu Epson Projector Content Manager. Urządzenia EV-110 można łatwo zintegrować z istniejącą infrastrukturą CMS za pomocą łącza HDMI.

Epson Lightscene
Epson Lightscene

Projektory z serii EV-110 są dostępne w wersji czarnej i białej. Mają dyskretny, kompaktowy design, dzięki czemu doskonale wtapiają się w otoczenie. Modele Epson Lightscene EV-110 pojawią się w sprzedaży latem 2021 roku. Ich kluczowe cechy obejmują: 

 • Większą jasność – 2200 lumenów
 • Wbudowany odtwarzacz mediów
 • Nową funkcję GPI ułatwiającą integrację czujników
 • Łącze Bluetooth do integracji zewnętrznych, bezprzewodowych głośników
 • Możliwość montażu na rampach oświetleniowych za pomocą nowych uchwytów ELPMB66W/ B
 • Dyskretny design, wtapiający się skutecznie w otoczenie
 • Opcję wyświetlania z wielu projektorów z funkcją „bezszwowego” łączenia krawędzi
 • Współpracę z Epson Creative Projection i Epson Content Manager
 • Wysoką niezawodność dzięki laserowemu źródłu światła i 5 lat gwarancji
 • Do 20 000 godzin niezakłóconej pracy
 • Łatwy i wygodny montaż w wielu opcjach – na suficie, podłodze, ścianach czy rampach oświetleniowych
 • Szczelny mechanizm optyki bez filtrów

Źródło: Epson

 Lightscene EV-110
TechnologiaLCD
Rozdzielczość przetwornika1280×800 ‎
Rozdzielczość obrazu1280×800
Jasność‎ (ANSI lumen)2200
Kontrast2 500 000:1
Współczynnik powiększenia1.6 (mechaniczny)
Czas eksploatacji lampy (h)20000