Projektory w kinie domowym, rozrywce, biznesie i edukacji
Projektory w kinie domowym, rozrywce, biznesie i edukacji

Sześć nowych projektorów do kina domowego, gier i sportu od Epson

Na początku września Epson poinformował o wprowadzeniu na rynek sześciu nowych projektorów do kina domowego. Są one idealnym wyborem dla entuzjastów filmów, fanów sportu i graczy, którzy chcą przeżywać emocje na dużym ekranie.

Premierowe urządzenia pomogą zaoferować wysokie parametry techniczne w różnych przedziałach cenowych, pozwalając każdemu na znalezienie odpowiedniego dla siebie modelu w dostępnym budżecie. Zaprezentowano modele na każdą kieszeń – zarówno podstawowe wersje z technologią WXGA i elegancką obudową, niedrogie projektory 4K PRO-UHD z wbudowanym systemem Android TV, jak i najnowszy projektor Epson EpiqVision Ultra z laserowym źródłem światła i rozdzielczością 4K-PRO UHD.

Modele EpiqVision Ultra EH-LS800B oraz EH-LS800W są oferowane w kolorach czarnym lub białym, a wykorzystanie technologii 3LCD autorstwa Epson gwarantuje doskonałe połączenie wysokiej jakości i wszechstronności. Dzięki możliwości ustawienia blisko ściany są wygodne w obsłudze i instalacji, a  rozdzielczość 4K PRO-UHDzapewnia wyraźny i ostry obraz. Świetnie zastąpią tradycyjny telewizor, wtapiając się w przestrzeń nawet najmniejszego salonu, a przy tym są w stanie wyświetlać obraz o rozmiarze od 80 do 150 cali z odległości zaledwie 2,3 cm od ściany. Są idealne do oglądania programów telewizyjnych, filmów czy transmisji sportowych. Dodatkowo wyposażone zostały w nowy port, dedykowany do gier, który zapewnia opóźnienie sygnału wejściowego na poziomie mniej niż 20 ms.

Epson EH-LS800B

Wbudowany w projektor system Android TV umożliwia przesyłanie strumieniowe, wyświetlanie treści i korzystanie z inteligentnych funkcji sterowania, a głośniki Sound BY YAMAHA dostarczają doskonałych wrażeń dźwiękowych – nie ma zatem potrzeby stosowania dodatkowych głośników zewnętrznych. Za ten model trzeba jednak zapłacić prawie 18 tysięcy złotych.

Nowością są również modele EH-TW6150 oraz EH-TW6250 – projektory 4K PRO-UHD w podstawowych wersjach. Mają nową, smukłą i zaokrągloną obudowę oraz przystępną cenę, a dzięki możliwości przesunięcia obiektywu w pionie ich użytkownicy mogą oglądać najnowsze filmy, wydarzenia sportowe i gry z dowolnego miejsca w domu. Te urządzenia są idealne dla fanów kina i graczy poszukujących jakości obrazu o rozdzielczości do 4K PRO-UHD.

Epson EH-TW6250

Oba wymienione modele doskonale wspomagają też granie na wielkim ekranie, redukując opóźnienie sygnału wejściowego do poziomu poniżej 20 ms. Model EH-TW6250 ma wbudowany dodatkowo system Android TV, który umożliwia płynne strumieniowanie. Jego cena to około 6 tysięcy złotych.

W nowej linii znalazły się też dwa wielofunkcyjne projektory „cross-over” stworzone pod kątem elastycznej pracy z domu. Modele CO-FH02 oraz CO-W01 mają niewielkie rozmiary, dzięki czemu można je łatwo przenosić pomiędzy pomieszczeniami, więc dobrze sprawdzą się zastosowaniach edukacyjnych, domowych i biurowych. Każdy z nich ma nowy, prosty design, który pozwala dopasować je do dowolnego otoczenia. Projektor CO-W01 oferuje rozdzielczość WXGA. Z kolei model CO-FH02 oferuje rozdzielczość Full HD oraz ma wbudowany system Android TV pozwalający przesyłać strumieniowo filmy, programy telewizyjne i treści bezpośrednio do projektora. FH02 kosztuje prawie 4 tysiące, a W01 około 2,5 tysiąca złotych.

Epson CO-W01