Projektory w kinie domowym, rozrywce, biznesie i edukacji
Projektory w kinie domowym, rozrywce, biznesie i edukacji

InstaShow WDC10C – bezprzewodowa prezentacja z USB-C

BenQ, producent projektorów DLP i innowator w dziedzinie profesjonalnej technologii wyświetlania obrazów wprowadza na rynek InstaShow WDC10C. To rozwiązanie do bezprzewodowej projekcji typu plug-and-play z wielu różnych urządzeń USB-C i Thunderbolt 3, w tym MacBooków i komputerów PC.

InstaShow WDC10C umożliwia płynne wyświetlanie materiałów wideo Full HD 1080p i 16-bitową bezprzewodową transmisję strumieniową audio. Odbiornikiem może być dowolne urządzenie wyświetlające, urządzeniem źródłowym – sprzęt z USB-C (z trybem DisplayPort Alt). Nowy nadajnik, podłączany do gniazda USB-C, jest w pełni kompatybilny z poprzednimi odbiornikami InstaShow WDC10. Dzięki temu zestawy nadajników można łatwo dodać do istniejących konfiguracji InstaShow, i prowadzić projekcję bezprzewodową z urządzeń z USB-C.

InstaShow WDC10C

InstaShow WDC10C to unikalne, całkowicie sprzętowe rozwiązanie typu plug-and-play, które nie wymaga instalacji ani konfiguracji żadnego oprogramowania i jest całkowicie kompatybilne z każdym systemem operacyjnym. Podłączenie do gniazda USB-C laptopa zapewnia zasilanie i transmisję sygnału wideo. Uruchomienie transmisji sprowadza się do naciśnięcia przycisku synchronizacji z odbiornikiem, podłączonym do gniazda HDMI urządzenia wyświetlającego – monitora czy projektora.

InstaShow WDC10C
InstaShow WDC10C

Jak powiedział Conway Lee, prezes BenQ Corporation: „USB-C przenosi łączność cyfrową na wyższy poziom nowoczesnej ery transmisji danych SuperSpeed +, dostarczania audio / wideo, a także zasilania i szybkiego ładowania, umożliwiając jednocześnie producentom urządzeń opracowywanie cieńszych i lżejszych konstrukcji. W dzisiejszym biznesowym krajobrazie interoperacyjności urządzeń, nowy InstaShow WDC10c rozszerza możliwości bezprzewodowej prezentacji plug-and-play dla wszystkich urządzeń wyposażonych w USB-C, w tym użytkowników MacBooka”.

InstaShow WDC10C

InstaShow działa z każdą platformą systemową i sprzętową – Mac i PC. Brak konieczności instalacji oprogramowania czy sterowników na podłączanym sprzęcie zapewnia absolutne bezpieczeństwo danych. Transmisja chroniona jest w standardzie WPA2-PSK z 128-bitowym szyfrowaniem. Bezproblemowe podłączenie i intuicyjna obsługa InstaShow pozwala na uproszczenie bezprzewodowej współpracy uczestników spotkań. Eliminuje też plątaninę kabli zaburzających estetykę sal konferencyjnych.

Urządzenie InstaShow WDC10C objęte jest 36-cio miesięczną gwarancją.